تنظیمات قالب

حالت نما
رنگ قالب
گزینش رنگ
رنگ پس زمینه:
بازنشانی
کابینت رومی چیست؟

کابینت رومی چیست؟

کابینت رومی در زمره کابینت های سنتی و کلاسیک دسته بندی میشوند اما امروزه این سبک از کابینت طرفداران زیادی دارد. رومی ها معمولا اهل تجملات و تزئینات بودند به همین دلیل کابینت رومی که یاداور فرهنگ و تمدن روم باستان است با جلوه ای سلطنتی به این نام شناخته شده است که در بین مردم در سراسر جهان محبوبیت چشمگیری دارد.

کابینت رومی

مدل کابینت فرانسوی سبک رومی

مشخصات کابینت رومی

کابینت اشپزخانه به سبک و طرح رومی، سبکی کلاسیک و سنتی است. این کابینت معمولا از ستون و سر ستون هایی با شباهت به ستون های تعبیه شده در روم باستان است و جلوه ای سلطنتی همچون قصری مجلل به اشپزخانه شما می دهد و برای جا گذاری بهتر اجاق گاز هود و متریال های مشابه که نیاز به برش داشته باشند این برش به شکل نیم دایره یا با فرمت خاصی انجام می شود. در دیزاین این نوع دکور معمولا از پنجره های مستطیل یا مربع طرح سنتی استفاده میشود.

کابینت رومی

کابینت کلاسیک طرح و سبک رومی

متریال کابینت رومی چوب است و ستون های برامده در کابینت های زمینی و دیواری نمای مجلل و چشمگیری را به نمایش میگذارد، اگر رنگ و دکور و چیدمان اشپزخانه خود را به بهترین شکل اعمال کنید کابینت رومی می تواند انتخاب بسیار خوبی برای اشپزخانه شما باشد.

کابینت رومی

کابینت کلاسیک و سنتی رومی الهام گرفته از روم باستان

کابینت رومی

کابینت کلاسیک رومی

در طراحی و اجرای دکوراسیون کابینت رومی از چراغ های اویزان یا لوستر هایی با سیم بلند استفاده میکنند، که علاوه بر زیباتر کردن فضای اشپزخانه حسی عالی از مهربانی و دلپذیری خانه و سلیقه صاحب خانه را به نمایش میگذارد که همچون، رستوران و کافه های مجلل این روزهای شما تهرانی ها می باشد.

۲۰ نمونه دکوراسیون آشپزخانه جدید

کابینت رومی

کابینت کلاسیک رومی با چراغ های اویزان بر روی میز جزیره

کابینت های رومی معمولا در رنگ سفید طراحی و اجرا میشوند، و به این ترتیب اصالت رومی خود را حفظ میکنند زیرا که قصرها همیشه درخشان و زیبا هستند.

کابینت رومی

کابینت رومی سفید

کابینت رومی با رنگی شیک و متفاوت که رنگ برنامه ریزی شده طرح خود را ندارد اما ایده ای نوین و جذاب می باشد.

کابینت رومی

کابینت کلاسیک رومی سبز

دستگیره های کابینت کلاسیک سبک رومی، دستگیره هایی نقره ای به نسبت رنگ اصلی تعبیه شده کابینت دارند، که این دستگیره ها به شکل سلطنتی و برجسته ای ساخته و اجرا می شوند و زیبایی کابینت رومی را دو چندان میکنند.

کابینت رومی

کابینت کلاسیک طرح رومی با دستگیره های برجسته و کابینت های کناری هلال شده

کابینت رومی

کابینت رومی که فضای اشپزخانه را زیبا و مجلل جلوه می دهد و نمایان قصر کوچکی در دل خانه است

در ایران این سبک از کابینت تولید چندانی ندارد زیرا که اطلاعات کافی در رابطه با ان را ارائه نمی دهند اما کابینت رومی که اکثر دوستداران ان طالب کابینت های سبک کلاسیک هست در سراسر جهان از جمله کشور فرانسه که معمولا این سبک در دکور کافه های شهر و بسیاری از منازل پاریس دیده میشود، حال نوین کابینت مفتخر است شما  را به بازدید از نمایشگاه دائمی خود دعوت نماید.

محصول با موفقیت به مقایسه محصولات اضافه شد